Specjalista ds. Rekrutacji – staż

W związku z rozwojem Agencji Pracy Tymczasowej International Temporary Employment Agency Sp. z o.o. Sp. k., aktualnie poszukujemy osób do naszej Agencji na stanowisko Rekruter – Reasercher (staż lub umowa o pracę)

Jeśli interesuje Cię praca z ludźmi, jesteś kreatywną osobą oraz jeśli żadna bariera nie jest dla Ciebie przeszkodą nie do pokonania – ITEA jest miejscem stworzonym dla Ciebie!

Twoja zadania:

Jako Rekruter – reasercher będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za poszukiwanie kandydatów na stanowiska średniego szczebla przy wykorzystaniu nowoczesnych metod i technologii. Do Twoich zadań będzie również należało przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych, analiza umiejętności kandydatów oraz przygotowanie rekomendacji. Ponadto niewielką część swojego czasu pracy poświęcisz na pozostałe zadania takie jak przygotowanie ogłoszeń o pracę lub raportów. W ramach rozwoju będziesz mogła/mógł zwiększyć zakres swoich obowiązków o pozyskiwanie klientów (opcjonalnie).

Czego oczekujemy:

Zgłoś się do nas jeśli jesteś osobą komunikatywną i chętnie nawiązujesz kontakt z nowymi ludźmi. Ważne, abyś bardzo dobrze znał(a) obszar social media oraz obsługę komputera (MS Office). Bardzo cenimy osoby znające języki (wybierz ten, któ®y przynosi Ci największą frajdę) na poziomie przynajmniej komunikatywnym. Mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie w rekrutacji, nie jest to jednak niezbędne, przecież gdzieś w końcu trzeba się tego nauczyć.

Co w zamian?

Wszystkim naszym Pracownikom zapewniamy stabilne warunki zatrudniania i atrakcyjne wynagrodzenie. Jako Rekruter – Reasercher otrzymasz dostęp do wyspecjalizowanej kadry rekruterów oraz prawników, którzy krok po kroku pomogą Ci zdobyć odpowiednie umiejętności. Zależy nam na rozwoju naszych Pracowników, otrzymasz więc możliwość korzystania z licznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Jeżeli jesteś zainteresowana(y), wyślij nam swoje CV oraz informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się z każdą osobą, nawet tą która tym razem nie zasiądzie w naszej kuchni by napić się aromatycznej kawy, jednak szanujemy Was tak samo jak naszych potencjalnych kandydatów na pracowników w firmach klientów.

Znajdujemy się w Modlnicy za Krakowem w stronę Olkusza (jeden przystanek od granicy z stolicą Małopolski).

kontakt: mn@aptserwis.pl

Posted by Mateusz N.