Oferta Pracy w Irlandii. Kierowca kat. C+E z kodem 95

Międzynarodowa Agencja Pracy Tymczasowej z siedzibą w Modlnicy poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku kierowcy kat. C+E w Irlandii. Praca możliwa od zaraz.

Obecnie dla naszego klienta, irlandzkiej, prężnie rozwijającej się dużej firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

Kierowca z kategorią C+E

Miejsce pracy: Irlandia

Opis stanowiska:

– przejazdy po całej Europie

– System pracy: 12 tygodni w pracy – 3 tygodnie wolnego

– transport towaru

 

Wymagania:

– prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95

– karta kierowcy

– znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym

– pracowitość, odpowiedzialność i zaangażowanie

 

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz znajomości języka angielskiego od 2200 euro do 2800 euro netto.

kontakt: Mateusz Nowak

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w tym udostępnienie tych danych podmiotom trzecim – pracodawcom zagranicznym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. z dnia 25 listopada 2015 r., Dz. U. z 2015 r. poz. 2135). Zostałem poinformowany iż: (a) administratorem moich danych osobowych jest Agencja Pracy Tymczasowej ITEA z siedzibą w Modlnicy, (b) moje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, (c) posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, (d) dane osobowe podaję dobrowolnie, jednak podanie danych kontaktowych i danych związanych bezpośrednio z procesem rekrutacji (wymagane uprawnienia, wymagane doświadczenie oraz umiejętności) jest niezbędne, celem uwzględnienia mojej osoby w tym procesie.

Posted by Mateusz N.