Oferta pracy! Kierowca C+E transport międzynarodowy!

Międzynarodowa Agencja Pracy Tymczasowej z siedzibą w Modlnicy poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku kierowcy kat. C+E w Polskiej firmie transportowej w transporcie międzynarodowym. Praca możliwa od zaraz.

Obecnie dla naszego klienta, polskiej, prężnie rozwijającej się dużej firmy transportowej z Rawicza poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca z kategorią C+E 

Miejsce pracy: Transport Krajowy lub Międzynarodowy

Opis stanowiska:

– przejazdy głównie na trasach: PL – DE / PL – BENELUX / PL – HISZPANIA

– System pracy: 3/1 – weekendy wolne

– Stanowisko dla osób, szukających pracy w transporcie międzynarodowym, w rozwojowej firmie transportowej z możliwością zatrudnienia na stałe przez pracodawcę po określonym czasie. Obsada pojedyncza. Pracodawca nie wymaga znajomości języków obcych. Mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym na podobnych kierunkach.

– Samochody, którymi jeżdżą kierowcy – DAF – firanka z skrzynią biegów do wybory (manual / automat)

Wymagania:

– prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95

– karta kierowcy

– przestrzeganie norm spalania

– pracowitość, odpowiedzialność i zaangażowanie, chęć do pracy

Wynagrodzenie 5000 do 55, 00 zł netto wraz z dietami i ryczałtami za nocleg. Możliwość podjęcia stałej pracy po nabyciu odpowiedniego doświadczenia oraz zwiększenia stawki wynagrodzenia. 

kontakt: Mateusz Nowak

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w tym udostępnienie tych danych podmiotom trzecim – pracodawcom zagranicznym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. z dnia 25 listopada 2015 r., Dz. U. z 2015 r. poz. 2135). Zostałem poinformowany iż: (a) administratorem moich danych osobowych jest Agencja Pracy Tymczasowej ITEA z siedzibą w Modlnicy, (b) moje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, (c) posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, (d) dane osobowe podaję dobrowolnie, jednak podanie danych kontaktowych i danych związanych bezpośrednio z procesem rekrutacji (wymagane uprawnienia, wymagane doświadczenie oraz umiejętności) jest niezbędne, celem uwzględnienia mojej osoby w tym procesie.

Posted by Mateusz N.