Oferta pracy! Kierowca C+E podwójna obsada transport międzynarodowy!

Oferta Pracy w Transporcie Międzynarodowym. Kierowca kat. C+E podwójna obsada. Dla kierowców szukających doświadczenia.

Międzynarodowa Agencja Pracy Tymczasowej z siedzibą w Modlnicy poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku kierowcy kat. C+E w Polskiej firmie transportowej w transporcie międzynarodowym. Praca możliwa od zaraz.

Obecnie dla naszego klienta, polskiej, prężnie rozwijającej się dużej firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca z kategorią C+E do podwójnej obsady

Miejsce pracy: Europa

Opis stanowiska:

– przejazdy głównie na trasach: PL – DE – PL / PL – NL – PL / PL – FR – PL

– System pracy: Co weekend zjazdy do domu lub max. jeden weekend za granicą.

– Stanowisko dla osób, które mogą pracować w podwójnej obsadzie, skierowane głównie do młodych kierowców chcących nabyć doświadczenia, przyuczenia się na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego.

– Samochody, którymi jeżdżą kierowcy – IVECO plus chłodnia

Wymagania:

– prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95

– karta kierowcy

– znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

– pracowitość, odpowiedzialność i zaangażowanie, chęć nauki i nabycia doświadczenia

Wynagrodzenie 4000 do 4500 zł netto wraz z dietami i ryczałtami za nocleg. Możliwość podjęcia stałej pracy po nabyciu odpowiedniego doświadczenia oraz zwiększenia stawki wynagrodzenia. 

kontakt: Mateusz Nowak

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w tym udostępnienie tych danych podmiotom trzecim – pracodawcom zagranicznym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. z dnia 25 listopada 2015 r., Dz. U. z 2015 r. poz. 2135). Zostałem poinformowany iż: (a) administratorem moich danych osobowych jest Agencja Pracy Tymczasowej ITEA z siedzibą w Modlnicy, (b) moje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, (c) posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, (d) dane osobowe podaję dobrowolnie, jednak podanie danych kontaktowych i danych związanych bezpośrednio z procesem rekrutacji (wymagane uprawnienia, wymagane doświadczenie oraz umiejętności) jest niezbędne, celem uwzględnienia mojej osoby w tym procesie.

Posted by Mateusz N.